test wierności

Żywe plemniki świecą w świetle ultrafioletowym (UV)
Latarka lub inne źródło UV często jest stosowany wraz testem wierności.

 

Test wierności

                                                                                                                                       test wierności, test zdrady  

Zakupu Testu Wierności..® można dokonać ze strony Euro-Soft
lub bezpośrednio u producenta pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
c
ena jednego opakowania (ok. 20 testów) to 200 zł

 

Test Wierności..® nazywany także test zdrady przeznaczony jest do wykrywania śladów spermy w bieliźnie zarówno damskiej jak i męskiej. Zasada działania testu wierności polega na wykrywaniu białka z którego zbudowany jest plemnik. Skuteczność testu wierności ogranicza się do 3-6 dni po odbytym stosunku. Stosunek musi być odbyty bez prezerwatywy. Test zdrady może być stosowany także w stosunku do mężczyzn. Na rynko są oferowane innego typu testy wierności. Ich działanie opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA. Problem polega na tym że kobieta w trakcie stosunku seksualnego wytwarza męski antygen PSA.  Informację tą można sprawdzić na https://pl.wikipedia.org

Kolejność czynności w trakcie wykonywania  testu wierności:

test wierności, test zdradytest wierności, test zdradytest wierności, test zdradytest wierności, test zdrady

Przeniesienie śladu. 1. Zmoczyć preparatem z pojemnika nr. 1 miejsce pokazane na zdjęciu. 2.  Przyłożyć sączek na zwilżone miejsce w celu

przeniesienia  badanej zawartości. 3.  Następnie na sączek należy nanieść preparat z pojemnika nr. 2. 4.  Na wkładkę higieniczną należy nanieść preparat nr.2.

 

test wierności, test zdrady        

 

 

 

Wygląd sączka wskazuje na brak białka z którego zbudowany jest plemnik.

 

test wierności, test zdrady   Wygląd sączka wskazuje na istnienie śladów plemników.                                                                                                                                           

                                                       

Stosowanie lampy UV jest uzasadnione tylko w przypadku identyfikacji świeżych śladów spermy.  Żywe plemniki świecą w świetle UV. Błędne wskazanie mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku. Zaleca się wykonywanie testu zdrady z użyciem wkładki higienicznej stosowanej przez  kobiety ponieważ zapewniają one zachowanie sterylności materiału do testów. Test  umożliwia dokonania kontroli, czy kobieta uprawiała seks w ciągu ostatnich 140 godzin. Test wykrywa istnienie specyficznego białka, z którego jest zbudowany męski plemnik. Czynności związane z testem prozaicznie proste i całkowicie bezpieczne. Czas trwania test wierności i to ok. 5 minut. Jedno opakowanie Test  pozwala na zrobienie ok. 20 niezależnych prób. Podczas testu nie dochodzi do uszkodzenia materiału, na którym znajdują się badane ślady. Nasz test pozwala na personalną identyfikacje podejrzanej osoby. Na rynku polskim istnieją inne testy, których zasada działania opiera się na wykrywaniu męskiego antygenu PSA w płynie fizjologicznym z pochwy kobiety. Główną wadą tej metody jest fakt, że kobiety podczas stosunku płciowego sama wytwarza męskiej antygen PSA. Żródłem tych informacji jest strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wytrysk_u_kobiet W artykule tym czytamy między innymi: Przeprowadzono wiele badań nad płynem powstającym w trakcie kobiecej ejakulacji w celu określenia jego właściwości chemicznych. Analiza chemiczna wykazała obecność następujących związków:

  • glukozy i fruktozy (także w nasienia)

  • męski antygen  (PSA), białka męskiego ejakulatu wytwarzane przez gruczoł krokowy, i u kobiety przez mniejsze gruczoły przedsionkowe

  • bardzo niski poziom kreatyniny i mocznika (dwa główne markery chemiczne moczu, w dużych ilościach w analizy moczu przed i post ejakulacyjnych).

Te informacje podważają wiarygodność testów działają na zasadzie identyfikacji męskiego antygenu PSA . Inną poważną wadą tego testu jest to, że można a odnajdywać ślady PSA z przed 10 lat. Oczywiście, takie ślady nie można zidentyfikować z konkretną osobą lub sytuacją.  Nasz test opiera się na identyfikacji śladów białka z którego jest zbudowany plemnik. Ślady nie powinny być starsze niż 3-6 dni. Najlepszym miejscem z którego można pobrać próbki jest bielizna osobista. Jeżeli jest to możliwe próbki do testu mogą pochodzić z wkładek higienicznych. Dowodem na wykrycie śladów plemników w płynie ustrojowym z pochwy jest wystąpienie odpowiedniego zabarwienia na sączku testowym. Tego typu próby są wykorzystywany podczas rutynowych czynnościach policyjnych grup śledczych wykonujących czynności na miejsca przestępstwa. Wykorzystywany jest także w wielu innych zaskakujących sytuacjach np. do kontroli niepełnoletnich dzieci przez rodziców. Zabarwienie sączka testowego jak powyżej świadczy o wykryciu śladów białka z którego jest zbudowany w 93 procentach męski plemnik.

Test wierności może być wykorzystany także do sprawdzania wierności mężczyzn. Po dobyciu stosunku seksualnego u mężczyzny następuje samowolne wydzielanie spermy przez okres ok 2-3 godzin. Oczywiście w tym przypadku należy posiadać informacji czy badany mężczyzna nie masturbuje się. W przypadku masturbacji test  jest bezużyteczny, a jego wskazanie mogą być błędne .

Błędne wskazania mogą być spowodowane niedostatecznym wypłukaniem bielizny w czasie prania z detergentów, środków piorących, zamoczeniem bielizny w mleku.
Niestety test nie możne być jednoznacznym dowodem zdrady wykorzystywanym na płaszczyźnie prawnej. Należy go traktować jako potwierdzenie podejrzeń. Jednoznaczną odpowiedz może dać badanie DNA. Osoba wykorzystując test bierze pełną odpowiedzialność za konsekwencje tego kroku.

Dlaczego zdradzają kobiety.

test wierności, test zdrady

1. Brak seksualnej satysfakcji w związku.  
2. Pragnienie dodatkowych doznań w sypialni.
3. Brak spełnienia emocjonalnego.
4. Chęć przeżycia czegoś nowego.
5. Chęć zemsty.
6. Brak gotowości na związek.

Przyczyny zdrad mężczyzn.

test wierności, test zdrady

Test wierności może być stosowany także w stosunku do mężczyzn. W tym przypadku należy wiedzieć czy dany mężczyzna się masturbuje. Jeżeli nie to stosowanie testu wierności może dać nam odpowiedz czy "on" odbył stosunek seksualny czy nie. Należy pamiętać że wydzielanie spermy po stosunku trwa jeszcze przez okres 2-3 godzin.

1. Seks ze stałą partnerką jest nudny lub go całkowicie brakuje.
2. Zdrada na zasadzie rewanżu.
3.Ponieważ zdrada podnieca i udowadnia własne EGO.
4. Ponieważ zdrada weryfikuje męskie możliwości.
5. Okazja czyni cuda.
6. Ponieważ moja partnerka ciągle narzeka.
7. Kobiety czasami akceptują zdradę partnera.
8. Ponieważ kobieta przestała dbać o siebie i o swój seksapil.
9. Ponieważ ustała więź emocjonalna.

Najczęściej zadawane pytania.

test wierności, test zdrady

Test wierności jest powszechnie stosowany przez tysiące ludzi na całym świecie.

1. Jak długo po stosunku działa test zdrady ? 
Prawidłowe działanie ok. 100 godzin po stosunku (ok. 4 dni)
2. Jeżeli po stosunku było wykonane płukanie pochwy czy test wierności będzie działał prawidłowo ?
Tak będzie działał prawidłowo.
3. Ile prób można przeprowadzić jednym opakowaniem test wierności?
Ok. 20.
4. Jak długo trwa wykonanie testu zdrady ?
Od 3 do 5 minut.
5. Czy stosowanie dopochwowych środków antykoncepcyjnych może spowodować błędne wskazanie test wierności. ?
Środki te nie wpływają na prawidłowy przebieg testu.
6. Czy test wierności może być groźny dla osoby wykonującej tą próbę ? 
Test jest absolutnie bezpieczny.
7. Jeżeli stosunek był z użyciem prezerwatywą czy test wierności będzie miarodajny ?
Niestety nie.
8. Czy test  działa w okresie menstruacyjnym ? 
TAK.
9. Czy można pobrać materiał do prób z użyciem test wierności z innego miejsca niż bielizna kobiety?
Tak.

Test wierności - antygen PSA.

Informacje podważające wiarygodność testu  wierności  działających na zasadzie identyfikacji  antygenu PSA można uzyskać w Wikipedii pod adresem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ejakulacja_u_kobiet

Nasz Test wierności działa na zasadzie identyfikacji białka z którego jest zbudowany plemnik w 94 %.  Oczywiście stosunek musi być odbyty bez użycia prezerwatywy.

test wierności, test zdrady

Zakup prezentowanego Testu Wierności można dokonać pod adresem:

https://www.euro-soft.pl/joomla/index.php/nasze-produkty/test-wiernosci

test wierności, test zdrady

 

test wierności, test zdrady